Hakkımızda
8TAG, Türkiye'nin en ileri düzeyde anahtar kelime takip ve analiz aracı olmayı hedefleyen bir platformdur. Bu yenilikçi girişim, icerik.net ve kopyakontrol.com’un tecrübeli ve vizyoner kurucuları tarafından hayata geçirilmiştir. Ekip olarak, SEO süreçlerinde anahtar kelimelerin kontrol dışına çıkmasının etkin bir çalışma sürecine zarar verdiğinin farkındayız. Bu karmaşık sorunu çözümlemeye yönelik olarak, mevcut araçların aşırı maliyetli ve gereksiz ekstra özelliklerle dolu olmasından yola çıkarak, daha sade, kullanıcı odaklı ve basit bir araç geliştirmek üzere kolları sıvadık.

8TAG'ın gelişim süreci, dinamik ve sürekli bir ilerleme üzerine kurguludur. Kullanıcılarımızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, platforma eşsiz özellikler ekleyerek kullanıcı tercihini her daim en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Hedefimiz, kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmak ve SEO süreçlerini daha verimli kılmak.

SEO süreçleri ve dijital pazarlama dünyasında uzmanlaşan ekibimiz, projenin planlama aşamasında SEO uzmanları veya site yöneticilerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm verileri sağlayabilecek bir yapı oluşturmayı başarmıştır. İnanıyoruz ki, sadece teknik bilgi ve tecrübeyle değil, aynı zamanda kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek başarıya ulaşabiliriz.

8TAG, sadece bir araç olmanın ötesinde, bir 'anahtar kelime sihirbazı' olma hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu yolculuğumuzda sizlerle birlikte olmak ve sizlerin geri bildirimleriyle 8TAG'ı daha da geliştirerek sektörde öncü bir isim olmayı hedefliyoruz.

Desteğiniz ve güveninizle, Türkiye'nin en gelişmiş anahtar kelime takip ve analiz aracını oluşturmayı ve bu alandaki yeniliklere öncülük etmeyi hedefliyoruz. 8TAG ailesi olarak, sizlerle birlikte daha parlak bir dijital geleceğin inşasında yer almayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
Whatsapp Destek
💬 Need help?
8TAG.com
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?